Blog | Domovik - Pasívny dom na mieru - Domovik

NAŠE KNOW-HOW

ZAUJÍMAVOSTI A NOVINKY

0

V nasledujúcich riadkoch rozoberiem podlahové kúrenie, ako reálne funguje pri moderných novostavbách s nízkou spotrebou a či aj reálne aj pri takto dobre zhotovenom dome vieme pociťovať tzv. ,,teplú podlahu,, .

0
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Často dostávame otázku: oplatí sa nám mať to tepelné čerpadlo o ktorom tak často počúvame ?

0
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Jednou z najčastejších tém pri vonkajšom zateplení fasády rodinného domu je o tom, aký materiál je vhodnejší: polystyrén alebo vata?

0

V nasledujúcich riadkoch sa budem venovať porovnaniu drevodomov a murovaných domov, zohľadňujúc špecifiká stavebných materiálov a techník, vhodnosť pre naše klimatické podmienky, ako aj otázky trvanlivosti a ceny.

0
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

0
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Aká je správna hrúbka izolácie v skutočných pasívnych domoch? Koľko izolácie dať na múry, koľko do podlahy a koľko do strechy?

0
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Čo robiť na múrovej stavbe skôr, omietky alebo poter? A kedy robiť sadrokartónový podhľad a parozábranu? Ako to urobiť najlepšie?

0
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Hľadáte spôsob ako vytvoriť skutočne pasívny dom a získať pritom pocit tepla aj pri kúrení na nižšie teploty? Jednou z možností je TERMO-OMIETKA. 

0
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Máte pozemok, chcete stavať dom, no neviete, v ktorej z ponúkaných firiem pracujú skutoční profesionáli?

0
FINANCOVANIE STAVBY

Plán obnovy - dotácia na rekonštrukciu a zníženie nákladov/emisií rodinného domu s príspevkom až do 19 000 €.

0
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Riešite otázku okien? Ako by mali vyzerať a kde by mali byť umiestnené? Veľké či malé? Aké množstvo? Dvojsklo vs. trojsklo? Alebo iné technické parametre, ktoré by mali spĺňať na to, aby spotreba domu bola čo najnižšia a životnosť okien čo najdlhšia?

CHCETE VEDIEŤ VIAC O STAVBE PASÍVNYCH RODINNÝCH DOMOV?

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku

© 2024 Všetky práva vyhradené pre 4-YOU.sk s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Stiahnite si katalóg Top 20 pasívnych rodinných domov