O nás | Domovik - Staviame domov - Domovik

O NÁS

PLNÍME VAŠE SNY O BÝVANÍ

Stavbu, ktorú vám navrhneme a postavíme bude mať o 50% nižšie náklady na kúrenie ako porovnateľná konkurenčná stavba.

 

Využívame pri tom zákony fyziky, termodynamiky a všetky možné dostupné zdroje energie, od slnečných lúčov, až po geotermálnu energiu. Naše služby spokojne využíva takmer 400 klientov naprieč celým Slovenskom. Za kvalitu svojej práce ručíme a vykonávame ju tak, ako by sme chceli aby bola vykonávaná pre nás.

Ponúkame možnosť vybrať si z našeho katalógu stavieb alebo TOP službu ekologický a pasívny dom priamo na Váš pozemok (projektová dokumentácia zhotovená priamo na pozemok).

Ako vyzerá spolupráca s nami?

Naša firma sa riadi heslom: K práci pristupujeme tak, ako by sme chceli aby bolo pristupovane ku nám. Zakladáme si na tom, aby klient bol vždy spokojný. Preto ponúkame klientom komplexný balík služieb, aby ste ušetrili na peniazoch a na čase ( výstavba domu, hypotekárne centrum, stavebné povolenia, projektová dokumentáciu vybavíme za Vás). 

Chcete bývať vo vlastnom dome ale neviete aké sú postupy, na čo si dávať pozor pri výstavbe, aby stavba netrpela vážnymi neodstraniteľnými defektami a čo je potrebné spraviť ako prvé? My vieme, preto Vám radi pomôžeme. Aby ste Vy mohli tráviť svoj čas, podľa vašich predstáv.

Stavby realizujeme po celom východnom Slovensku. Samotná výstavba trvá cca 6 mesiacov od vydania stavebného povolenia. Za kvalitu našej práce ručíme. Garantujeme Vám za našu odvedenú prácu a preto u nás máte aj pozáručný servis. Je pre nás dôležité aby naším klientom sa dobre bývalo v ich vysnívanom dome a aby si ho mohli užívať naplno bez obáv.

 

Garantujeme Vám:

- ekologickú stavbu voči prírode s 53% nižšými emisiami ako porovnateľné konkurenčné domy

- ušetrenie na peniazoch - v priemere o 870EUR ročne nižšie náklady na vykurovanie ako porovnateľné konkurenčné stavby

- všetky naše služby dostanete ako jeden balík za prijateľnú cenu - garantujeme Vám, ak nám predložite ponuku na identický dom s identickými službami za lepšiu cenu, tak cenu dorovnáme.

 

Ako vyzerá spolupráca s nami?
Výstavba pasívnych domov

Výstavba pasívnych domov

Výstavba nášho domu trvá 6-8 mesiacov. K Vášmu snu novostavby sa odovzdáva kompletná revízia elektriny a komínového systému. Výstavbu zabezpečujeme po celej Slovenskej republike.

Financovanie vašej novej nehnuteľnosti

Pomôžeme Vám zabezpečiť financovanie vysnívaného bývania formou hypotekárnych úverov z rôznych bánk s možnosťou výberu najvhodnejšej ponuky.

Výhody našej ponuky

Výhody našej ponuky

Šetríme Váš čas aj Vaše peniaze. Stavebné povolenia pre Vaše novostavby vybavíme za Vás, taktiež Vám v prípade záujmu sprostredkujeme výhodný úver.

Z kvalitu svojej práce ručíme

U nás máte garanciu na odvedenú prácu a pozáručný servis. Našu prácu vykonávame tak, ako by sme chceli aby bola vykonávaná pre nás.

KATALÓG DOMOV

Staviame nízkoenergetické a pasívne domy v hodnote už od 75 000 €. V základnej výbave ponúkame 2 spálne, kúpeľňu, kuchyňu a terasu. 

PROJEKT NA MIERU

 

Navrhneme Vám dom presne na Váš pozemok, čím dosiahneme najlepšie parametre.

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku

© 2022 Všetky práva vyhradené pre 4-YOU.sk s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.