O nás | Domovik - Pasívny dom na mieru - Domovik

O NÁS

PLNÍME VAŠE SNY O BÝVANÍ

Rodinný dom, ktorý vám navrhneme a postavíme, bude mať o 50 % nižšie náklady na kúrenie ako porovnateľná konkurenčná stavba.

 

Pri výstavbe nízkoenergetických a pasívnych domov využívame zákony fyziky, termodynamiky a všetky možné dostupné zdroje energie: od slnečných lúčov, až po geotermálnu energiu. Naše služby spokojne využíva takmer 400 klientov naprieč celým Slovenskom. Za kvalitu svojej práce ručíme a vykonávame ju tak, ako by sme chceli aby bola vykonávaná pre nás.

Ponúkame možnosť vybrať si pasívny rodinný dom z nášho katalógu stavieb alebo TOP službu ekologický a pasívny dom priamo na Váš pozemok (projektová dokumentácia zhotovená priamo na pozemok).

Ako vyzerá spolupráca s nami?

Naša firma sa riadi heslom: K práci pristupujeme tak, ako by sme chceli aby bolo pristupovane ku nám. Preto ponúkame klientom komplexný balík služieb, aby ste ušetrili na peniazoch a na čase (výstavba pasívneho rodinného domu, hypotekárne centrum, stavebné povolenia, projektová dokumentáciu vybavíme za vás). 

Chcete bývať vo vlastnom rodinnom dome ale neviete aké sú postupy, na čo si dávať pozor pri výstavbe, aby stavba netrpela vážnymi neodstraniteľnými defektami a čo je potrebné spraviť ako prvé? My vieme, preto vám radi pomôžeme. Aby ste vy mohli tráviť svoj čas podľa vašich predstáv.

Nízkoenergetické a pasívne domy realizujeme po celom východnom Slovensku. Samotná výstavba pasívneho rodinného domu trvá cca 10-13 mesiacov od vydania stavebného povolenia. Za kvalitu našej práce ručíme. Garantujeme vám za našu odvedenú prácu a preto u nás máte aj pozáručný servis. 

 

Garantujeme Vám:

- ekologickú stavbu voči prírode s 53 % nižšími emisiami ako porovnateľné konkurenčné rodinné domy

- ušetrenie na peniazoch - v priemere o 870 EUR ročne nižšie náklady na vykurovanie ako porovnateľné konkurenčné stavby

- ušetrenie na peniazoch - v priemere o 23 283 EUR ušetrených na následnom servise stavby za nasledujúcich 20rokov na priemernom dome

- všetky naše služby dostanete ako jeden balík za prijateľnú cenu - riešime nielen cenu výstavby ale aj celkovú cenu t.j. cena výstavby + cena servisu + cena mesačných nákladov.

 

Spolupráca - výstavba pasívnych rodinných domov
Výstavba pasívnych rodinných domov

Výstavba pasívnych rodinných domov

Výstavba nášho rodinného domu trvá 9-13 mesiacov. K vášmu snu novostavby sa odovzdáva kompletná revízia elektriny a komínového systému. 

Financovanie novej nehnuteľnosti - pasívneho rodinného domu

Financovanie vašej novej nehnuteľnosti

Pomôžeme vám zabezpečiť financovanie vysnívaného bývania a rodinného domu formou hypotekárnych úverov z rôznych bánk s možnosťou výberu najvhodnejšej ponuky.

Výhody našej ponuky rodinných domov

Výhody našej ponuky

Šetríme váš čas aj vaše peniaze. Stavebné povolenia pre váš pasívny rodinný dom vybavíme za vás, taktiež vám v prípade záujmu sprostredkujeme výhodný úver.

Z kvalitu svojej práce ručíme

Za kvalitu svojej práce ručíme

U nás máte garanciu na odvedenú prácu a pozáručný servis. Našu prácu vykonávame tak, ako by sme chceli aby bola vykonávaná pre nás.

KATALÓG RODINNÝCH DOMOV

Staviame nízkoenergetické a pasívne domy v hodnote už od 75 000 €. V základnej výbave rodinného domu ponúkame 2 spálne, kúpeľňu, kuchyňu a terasu. 

PROJEKT A PASÍVNY RODINNÝ DOM NA MIERU

 

Navrhneme vám rodinný dom presne na váš pozemok, čím dosiahneme najlepšie parametre.

CHCETE VEDIEŤ VIAC O STAVBE PASÍVNYCH RODINNÝCH DOMOV?

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku

© 2024 Všetky práva vyhradené pre 4-YOU.sk s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Stiahnite si katalóg Top 20 pasívnych rodinných domov