Domovik | Pasívny dom na mieru - Domovik

Ako DOMOVIK šetrí vaše eurá a planétu

Prečo stavať práve s nami... ?

Kde pôsobíme

Chcete stavať nízkoenergetický rodinný dom na mieru? Nájdete nás na týchto miestach.

Financovanie a finančné služby - Nízkoenergetické a pasívne rodinné domy

Pohodlná výstavba

Výstavbu realizujeme komplexne a chránime Vás tak pred zbytočným stresom a behačkami.

U nás viete zabezpečit :

- projekt na mieru

- financovanie výstavby a finančné produkty

- vybavenie stavebného povolenia

- výstavbu pasívneho rodinného domu bez chýb

Dokumentácie a inžiniering pasívnych rodinných domov

Odbornosť

Venujeme sa vývoju a výzkumu technológií a postupov na zníženie spotreby energií, ceny výstavby a predĺženie životnosti stavby.

Naše rady pomáhajú ušetriť na priemernom dome 37 395EUR počas prvých 30 rokov stavby.

Chránime Vás pred preplácaním za opravy po fušeroch a robíme Váš dom výnimočný a ekologický.

 

Stavba pasívnych domov a rekonštrukcia rodinných domov

Stavba pasívnych domov a projektová dokumentácia

Prinášame prepojenie výstavby s projektovou činnosťou, čo zabezpečí reálne prepojenie projektanta s praxou, tzn. nestane sa vám že projektant naprojektuje na stavbe veci, z ktorých zbytočne bude bolieť majstrov hlava a Vás peňaženka.

Hľadáme prepojenie funkčných a trvácnych riešení za čo najlepšie obstarávacie náklady pri zachovaní princípu návratnosti peňazí do stavby a technológií vnej.

RODINNÉ DOMY - REFERENCIE

OD NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Hrubá stavba postavená, zatiaľ k mojej spokojnosti. Komunikácia s pánom Kundekom na vysokej úrovni, pevne dúfam že naša spolupráca bude pokračovať k úspešnému dokončeniu nášho domčeka👍

— Peter Kožuško

Ďakujem ľuďom z tejto spoločnosti za skvelé prevedenie výstavby nášho domu, všetko prebehlo ako malo a na čas, za nás s manželkou určite môžme odporúčiť, boli sme spokojný s kvalitou aj so všetkým, čo sme očakávali.

— Ján Michálek

Odporúčame....vážime si individuálny prístup a ochotu prispôsobiť výstavbu našim potrebám. 👍

— Lucia Majerník

Ak rozmýšlate, že by ste radi chceli bývať vo svojom a nemáte na výstavbu čas a skúsenosti, ak by ste chceli poriesiť hypotéku ale nebehať po bankách, ak máte horúcu hlavu a plno otázok, ak chcete odpovede na vaše otázky aj v hodine dvanastej.. 😃 ...kľudne kontaktujte túto firmu 🙂 pretože títo ľudia sú trpezliví, nápomocní, veci vedia vysvetliť, prispôsobiť, vedia sa baviť o možnostiach a zmenách Vášho projektu s nadhľadom a vedia sa na váš plán bývania pozerať tak, akoby ho robil pre seba. Ďakujeme 🙂 ✋

— Julia a Matúš Kočanovci

Velmi skvele sluzby a produkty site na mieru, ich poradca somnou presiel moznosti financovania mojho byvania, odporucil mi najvhodnejsie riesenie a pomohol mi vybehat vsetky ostatne produkty kolo toho + nastavit aj poistenie uveru aby som bol dobre zabezpeceny..mozem odporucat

— Roman Nemethy

My v médiách

Rodinný dom - nízke náklady na kúrenie

Pozrite si, čo sa o nás píše

Rodinný dom ušetrí náklady na kúrenie: Stačí rešpektovať fyziku

Stavbu rodinných domov rieši projekt Domovik - Staviame domov od projektu až po samotné dokončenie. Zameriava sa na nízkoenergetické a pasívne domy, ktoré majú výrazne nižšie náklady na kúrenie...

Domovik v Hospodárskych novinách

Kedy sa oplatí zmeniť typ kúrenia?

Ľudí odrádzajú od plynu vysoké obstarávacie náklady, ktoré sa niekedy nevyplácajú. Ak však dom už takéto kúrenie má, oplatí sa vždy. A to v porovnaní s elektrinou i drevom.

Kedy sa oplatí zmeniť typ kúrenia?

Aj vďaka vám sme získali ocenenie zlatá firma

Toto ocenenie sa udeľuje na základe overených skúseností zákazníkov s našou firmou a udeľuje ho organizácia www.zlatafirma.eu. Podľa ich slov sme sa umiestnili na základe posudzovaných kritérií v TOP 10% firiem v segmente v regióne.

Výhody v praxi

Rodinný dom Veľký Šariš

Výsledok z ročnej faktúry za energie rodinného domu z našej dielne? 📍PREPLATOK📍. Tento rodinný dom má rozlohu 160 m2, obývaný je 3 obyvateľmi (z toho jeden má štyri nohy 🐕) a nedisponuje žiadnymi zložitými a nákladnými technológiami. Dokonale tak spĺňa našu filozofiu navrhovania skutočne nízkoenergetických domov aj bez komplikovaných a drahých riešení. Jeho ročná spotreba (kúrenie + ohrev vody + bežná spotreba) bola: 4498 kWh. Celkovo k úhrade: 772,06 EUR 💶. Dom je vykurovaný infra panelmi, ohrev vody je riešený cez elektrickú špirálu a dom obsahuje aj 3,5kw klimatizačnú jednotku pre dokurenie alebo dochladenie a zabezpečenie 100% teplotného komfortu počas celého roka  

Máte záujem o dom od nás? S nízkymi nákladmi na energie aj bez zložitých technológií? Vyplňte náš nezáväzný formulár.

pasívny rodinný dom - bungalov Veľký Šariš 2

Výstavba nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov

Výstavba nášho pasívneho rodinného domu trvá 6-12 mesiacov. K vašej novostavbe sa odovzdáva kompletná revízia elektriny a komínového systému. Výstavbu nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov zabezpečujeme po celej Slovenskej republike. Za kvalitu svojej práce ručíme a vykonávame ju tak, ako by sme chceli aby bola vykonávaná pre nás samotných.

Férové podmienky pri stavbe pasívneho rodinného domu

Férové
podmienky

Službu poskytujeme tak, ako by sme chceli
aby bola poskytovaná nám.

Dôveryhodnosť a reputácia

Dôveryhodnosť
a reputácia

Naše služby spokojne využíva takmer
400 klientov naprieč Slovenskom.

Dlhodobá spolupráca pri stavbe pasívnych rodinných domov

Dlhodobá
spolupráca

Náš tím je vám k dispozícii kedykoľvek
na telefóne a e-maily.

UŽ OD 85 000 €

STAVIAME PRE VÁS NÍZKOENERGETICKÉ RODINNÉ DOMY

Staviame nízkoenergetické a pasívne rodinné domy v hodnote už od 85 000 €. V základnej výbave ponúkame 2 spálne, kúpeľňu, kuchyňu a terasu. V cene pasívneho rodinného domu je zahrnutá aj kompletná revízia elektriny a komínového systému. Súčasťou našich služieb je aj pozáručný servis a garancia za odvedenú prácu.

VYBAVÍME TO ZA VÁS

FINANCOVANIE VÁŠHO RODINNÉHO DOMU

Šetríme váš čas aj vaše peniaze. Stavebné povolenia pre váš pasívny rodinný dom vybavíme za vás, taktiež vám v prípade záujmu sprostredkujeme výhodný úver. Pomôžeme vám zabezpečiť financovanie vysnívaného bývania formou hypotekárnych úverov z rôznych bánk s možnosťou výberu najvhodnejšej ponuky.

SME OFICIÁLNYM PARTNEROM SPOLOČNOSTI PRODOM

 
 

CHCETE VEDIEŤ VIAC O STAVBE PASÍVNYCH RODINNÝCH DOMOV?

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku

© 2024 Všetky práva vyhradené pre 4-YOU.sk s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Stiahnite si katalóg Top 20 pasívnych rodinných domov