Stretnutie | Domovik - Pasívny dom na mieru - Domovik

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÉ STRETNUTIE ?

Rezervujte si termín osobného stretnutia online. Vyplňte tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.

Tešíme sa na vás!

Prosím pripočítajte k 4 číslo 4.

Naše heslo:

Dnes nie je problém postaviť pasívny rodinný dom v energetickej triede B až C (na ktorý dáte syntetické zateplenie, namontujete doň tepelné čerpadlo, poprípade, ak vám stále nevychádza energetická trieda, tak fotovoltiku) a tváriť sa, aký ekologický a nízkoenergetický dom máme (napríklad aj v triede A0).

Dnes je umenie navrhnúť nízkoenergetický dom bez použitia týchto ,, zložitých technológií" (ktorých životnosť je obmedzená a servis náročný a zbytočne drahý) tak, aby bol rodinný dom suchý, bez plesní, dosahoval nízku spotrebu na kúrenie/chladenie pri súčasnom zachovaní celoročnej tepelnej pohody +/- 1°C a nebolo potrebné ho zbytočne prekurovať na to, aby sme cítili teplotný komfort v zime.

Toto všetko by sa malo diať s použitím jednoduchosti bez komplikovaných technológií a za predpokladu návratností investícií do čohokoľvek v dome.

Všetky naše rodinné domy spĺňajú podmienku nadštandardne nízkych nákladov na kúrenie/chladenie a ohrev vody. Ako to robíme? JEDNODUCHO. Správne materiály, správny návrh konštrukcie, správne technologické postupy pri výstavbe.

Chcete bývať v skutočne pasívnom dome bez vyhodených peňazí do zbytočností? Dohodnite si s nami osobné stretnutie. Radi vám povieme viac. :)

RODINNÉ DOMY - REFERENCIE

OD NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Hrubá stavba postavená, zatiaľ k mojej spokojnosti. Komunikácia s pánom Kundekom na vysokej úrovni, pevne dúfam že naša spolupráca bude pokračovať k úspešnému dokončeniu nášho domčeka👍

— Peter Kožuško

Ďakujem ľuďom z tejto spoločnosti za skvelé prevedenie výstavby nášho domu, všetko prebehlo ako malo a na čas, za nás s manželkou určite môžme odporúčiť, boli sme spokojný s kvalitou aj so všetkým, čo sme očakávali.

— Ján Michálek

Odporúčame....vážime si individuálny prístup a ochotu prispôsobiť výstavbu našim potrebám. 👍

— Lucia Majerník

Ak rozmýšlate, že by ste radi chceli bývať vo svojom a nemáte na výstavbu čas a skúsenosti, ak by ste chceli poriesiť hypotéku ale nebehať po bankách, ak máte horúcu hlavu a plno otázok, ak chcete odpovede na vaše otázky aj v hodine dvanastej.. 😃 ...kľudne kontaktujte túto firmu 🙂 pretože títo ľudia sú trpezliví, nápomocní, veci vedia vysvetliť, prispôsobiť, vedia sa baviť o možnostiach a zmenách Vášho projektu s nadhľadom a vedia sa na váš plán bývania pozerať tak, akoby ho robil pre seba. Ďakujeme 🙂 ✋

— Julia a Matúš Kočanovci

Velmi skvele sluzby a produkty site na mieru, ich poradca somnou presiel moznosti financovania mojho byvania, odporucil mi najvhodnejsie riesenie a pomohol mi vybehat vsetky ostatne produkty kolo toho + nastavit aj poistenie uveru aby som bol dobre zabezpeceny..mozem odporucat

— Roman Nemethy

NÍZKOENERGETICKÝ A PASÍVNY DOM NA MIERU

Galéria stavieb

© 2024 Všetky práva vyhradené pre 4-YOU.sk s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Stiahnite si katalóg Top 20 pasívnych rodinných domov