Projekt na mieru | Domovik - Staviame domov - Domovik

PROJEKT NA MIERU

PLNÍME VAŠE SNY O BÝVANÍ

 

 

Váš dom Vám navrhneme tak, aby spĺňal najdokonalejšie teplotechnické a energetické parametre, využívame pritom zákony fyziky, termodynamiky a všetky možné dostupné zdroje energie, od slnečných lúčov, až po geotermálnu energiu. Naše domy staviame na prírodnej, ekologickej a zdraviu nezávadnej báze.

 

 

Pri tomto návrhu sa riadime heslom:

Dnes nie je problém postaviť dom v energetickej triede B až C (na ktorý dáte syntetické zateplenie, namontujete doň tepelné čerpadlo, poprípade ak Vám stále nevychádza energetická trieda tak fotovoltiku) a tváriť sa ako sme nízkoenergetický a ekologický a že máme dom napr. v triede aj A0.

Dnes je umenie navrhnúť dom bez použitia týchto ,, zložitých technológií" (ktoré ale majú svoju životnosť a časom ich treba servisovať) tak, aby bol dom suchý a bez plesní a dosahoval nízku spotrebu na kúrenie/chladenie za predpokladu zachovania celoročnej tepelnej pohody +/- 1°C.

tento dom by súčasne nemal mať zložité technológie, tak aby sa toto všetko dialo s použitím jednoduchosti bez ničoho zložitého čo sa vie pokaziť. Ideálne je samozrejme, aby boli technológie pasívne a cenovo dostupné.

 

Takto sa nám podarí občas vytvoriť dom, ktorý naši klienti vedia následne vykúriť hoc aj ohrievačom zo Supermarketu za 15EUR, pri ročnej spotrebe na kúrenie do 2000Kw/H = cca 21EUR/mesačne (reálne príbehy)

 

PROJEKTY DOMOV

Chcete vedieť, koľko vás bude stáť takýto projekt na mieru? Kliknite nižšie a zistite viac informácií! 

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku

© 2022 Všetky práva vyhradené pre 4-YOU.sk s. r. o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti 4-YOU.sk s.r.o. Viac informácii